Български (Bulgarian): Добре дошли в SAFE Forum :)

Добре дошли!
Това е дискусионният форум за SAFE Network, децентрализирана мрежа за съхранение на данни и съобщения, която предлага сигурна и ефективна инфраструктура без допълнителни разходи за разработчици на приложения и потребители.

Моля, прочетете нашите Правила на форума
Очакваме, да се запознаете с правилата на форума, преди да публикувате отговор или нова тема. Това е българската тема. Моля, пишете на български само в тази тема.

Чакам с нетърпение, да излезе.

Нетърпението е голямо, толкова голямо, че пуснах 7 от фермите ми да копат storj :wink:

Здравейте и аз се присъединявам към чакането :wink:

И аз копам storj ta но там са много зле в момента. Преди като беше free поне имаше трафик.

Малко да съживим темата с преводи на седмичните ъпдейти от @whiteoutmashups!
(translation: Little bit to revive the topic with translations of weekly updates from @whiteoutmashups! )

Отново всички благодарности са за @whiteoutmashups! :slight_smile:

Отново всички благодарности са за @whiteoutmashups! :slight_smile:

Здравейте,
това е превода на Български на The SAFE Network Primer: An Introduction to the SAFE Network! Благодарности на @jpl и @polpolrene! (Hello,
this is the translation into Bulgarian of the “The SAFE Network Primer: An Introduction to the SAFE Network!” Thanks to @jpl and @polpolrene!)

http://safenetwork.bg/wp-content/uploads/2016/06/Safe-Network-ръководство-BG.pdf